יום שלישי, 5 בינואר 2016

מי צריך תיקון סוללה?

גם אתה או את כבר קניתם אופניים חשמליים? עדיין לא? אתם חלק מקבוצה לא גדולה שעדיין לא השכילו לעשות זאת, בעיקר אם אתם גרים בעיר ואתם נוסעים יום יום לעבודה ברכב ואפילו באופנוע שלכם. כיף לכם לעמוד בפקקים בדרך לעבודה? אוהבים לשלם בכל שנה סכום גבוה על ביטוח רכב או אופנוע? כנראה שלא... בדיוק בשביל זה יש אופניים חשמליים ויש להם יתרונות רבים שהראשון בהם הוא האחזקה הזולה שלהם. אין ביטוח, אין טסט, ניתן להעלות אותם הביתה או לעבודה ותיקון שלהם יהיה זול יחסית אפילו אם צריך תיקון סוללה שלהם.

היתרון הבריאותי...
כמה פעמים אמרת לעצמך שהיום אתה מתחיל לעשות ספורט באופן קבוע? כמה פעמים באמת עשית את זה? אולי אפילו קנית אופניים רגילים והחלטת לנסוע איתם יום יום לעבודה, אבל אז הבנת שלא ממש נעים להגיע עם ריח של זיעה לעבודה... בדיוק בשביל זה יש את האופניים החשמליים, אתה מחליט אם ומתי אתה מדווש ומתי נותן לסוללה לקחת אותך, ואתה לא צריך להגיע מסריח לעבודה ואתה מרוויח את המנה היומית הספורטיבית שלך. העלויות שלך יהיו נמוכות ואפילו אם תצטרך תיקון סוללה עדיין תהיה רחוק מאוד מהעלויות של אחזקת רכב.
למה צריך תיקון?
אם אתה משתמש הרבה באופניים החשמליים, יכול להיות שמתי שהוא תצטרך לתקן את הסוללה של האופניים או אפילו להחליף אותה. זה יכול להיות בגלל נפילת מתח שלה מה שאומר שאי אפשר להמשיך לנסוע עם האופניים ככה, זה יכול להיות בגלל חבלה כלשהיא בסוללה ויכול להיות בגלל שהיא נגמרת מהר או בכלל לא נדלקת.

אם אתה מאלו שמשתמשים הרבה באופניים חשמליים, חשוב שתקפיד על תחזוקה נכונה שלהם, וזה אומר קודם כל לא להשאיר את האופניים בחוץ כשיש שמש חזקה או גשם, זה אומר לשמור על האופניים שלא יקבלו מכה חזקה וזה אומר לעשות להם את הטיפולים הדרושים. כן, גם לאופניים חשמליים יש טיפולים שחשוב לעשות בשביל לשמור על אורך חייהם של האופניים החשמליים שלך.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה