יום שני, 4 בינואר 2016

למה צריך בכלל חידוש סוללות?

אם אתה מאלו שיש לו אופניים חשמליים ואתה נחשב למשתמש כבד, אתה צריך לעשות כל מיני טיפולים אחת לכמה זמן בכדי שהאופניים שלך יעבדו כמו שצריך ובעיקר בשביל שהם ייסעו בצורה תקינה. אופניים חשמליים אומנם זולים מאוד בעיקר בתחזוקה שלהם, אך מי שלא מקפיד על שמירה עליהם ועל תחזוקה כמו שצריך לא יוכל לעשות בהם שימוש הרבה זמן. יש טיפולים שצריך לעשות כמו חידוש סוללות וכדומה, יש תיקונים שונים שכדאי להקפיד עליהם, ובקיצור, צריך להיות עירניים גם איתם אפילו שלא מדובר על רכב או על אופנוע.
למה צריך בכלל חידוש סוללות?

מה מצריך חידוש?
סוללות כמו סוללות נוטות להינזק, נוטות להיפגם וכמובן נוטות להיגמר מתי שהוא. אומנם יש טעינה שצריך לעשות כל פעם, אך ככל שעובר הזמן ובעיקר אם לא מקפידים על ההוראות צריך לעשות חידוש סוללה והטענה תהיה בתדירות יותר ויותר קצרה. זה יכול לקרות בגלל בלאי של הסוללה אם לא שומרים אותה בתנאים טובים כמו שמירה מפני רטיבות או מפני שמש חזקה, זה יכול להיות מפתח שנשבר בסוויץ' שמצריך לעיתים החלפה לגמרי של הסוללה, זה יכול להיות נפילת מתח או כל בעיה אחרת אשר לא מאפשרת שימוש בסוללה.
היתרונות של אופניים חשמליים
יש לא מעט יתרונות לאופניים חשמליים, ולא לחינם רבים בוחרים אותן בעיקר בעיר. קודם כל האחזקה שלהם זולה מאוד ולא צריך לעשות טסט, לשלם ביטוח או טיפולים יקרים, יש רק את הטיפולים השוטפים והם זולים יחסית לכל כלי רכב, עוד יתרון הוא השמירה על הכושר וההזדמנות לעשות קצת ספורט גם כשעוברים ממקום למקום וכשמתניידים, עוד יתרון הוא השמירה על איכות הסביבה או לפחות תרמה לכדור הארץ, וכמובן, אין צורך לעמוד בפקקים, אין צורך לחפש חנייה ואפילו ניתן העלות את האופניים הביתה מה שלא מאפשר גניבה שלהן.
אופניים חשמליים הן אחת ההמצאות הגאוניות של השנים האחרונות ומי שקונה כאלו לא מצטער 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה